ICE Players Sereď: Dorastenci na domácej palubovke so ziskom 3 bodov

ICE Players Sereď: Dorastenci na domácej palubovke so ziskom 3 bodov

Dorastenci ICE Players Sereď po úspešnom prvom dvojkole v regióne západ, chceli svojim ďalším súperom uchmatnúť aj na domácej pôde plný bodový zisk.

ICE Players Sereď : FBC Páv Piešťany   3:4 (3:1; 0:1; 0:2)

Hráči Serede vstúpili do zápasu aktívne, takticky plnili pokyny trénera a snažili sa streliť prvý gól stretnutia. Hoci to boli práve hostia, ktorí sa ako prvý presadili v 8. minúte zásluhou Stanka. Sereď sa však nevzdávala a po necelých 4 minútach dokázala odpovedať gólom zásluhou Tomáša Sysla, ktorý tak dorovnal skóre na 1:1. Ani nie dvadsať sekúnd na to už zvyšoval na 2:1 kapitán domácich Lukáš Matušica.

 Do konca tretiny sa ešte presadil Matúš Ondruška, a tak výsledkovej tabuli svietilo 3:1 v prospech Serede.

V druhej tretine sa hráči Serede snažili navýšiť svoje gólové vedenie, avšak pozorná obrana alebo brankár hostí nepripustili už strelenie ďalšieho gólu. V 13. minúte dokonca prišla možnosť zahrať si presilovú hru, kedy bol hráč Piešťan vylúčený na 2 minúty za hrubosť. Sereď však nedokázala početnú výhodu zúžitkovať vo svoj prospech a dokonca ku koncu druhej tretiny inkasovala, takzvaný gól do šatni. Stav stretnutia tak po dvoch tretinách 3:2.

V tretej tretine sme mohli byť svedkami krásneho útočného floorballu, kedy sa domáci snažili odskočiť súperovi na vyšší gólový rozdiel. Cieľom hostí bolo zasa naopak dorovnať rozdiel jedného gólu a tým získať psychicky navrch. Sereď však častokrát zabúdala svoje útočné krídla v tretine súpera a neskorým návratom späť príliš svojmu gólmanovi nepomáhali. Tieto chyby dokázali hostia potrestať už v 3. minúte stretnutia a tak sa dotiahnuť na domácich. Štyridsať sekúnd pred koncom sa hosťom podarilo skórovať zásluhou Kramárika a tak Piešťany dokázali strhnúť vedenie na svoju stranu. Sereď už nedokázala gólovo odpovedať a tak FBC Páv Piešťany zdolal tím ICE Players Sereď 3:4.

Góly Sereď: Tomáš Sysel (Matúš Ondruška), Lukáš Matušica (Pavol Polák), Matúš Ondruška

ICE Players Sereď : Florbalový klub AS Trenčín   6:4 (1:3; 0:0; 5:1)

Sereď nevstúpila do prvej tretiny zápasu príliš šťastne, keď už po 39 sekundách hry bol vylúčený hráč domácich Andrej Mlynárik za sekanie. Hráči Serede však dokázali presilovú hru súpera ubrániť a krátko na to v 4. minúte už otváral skóre zápasu v prospech domácich Matúš Ondruška. Potom prišlo ďalšie vylúčenie domácich kedy na trestnú lavicu odišiel opäť na 2 minúty za sekanie Pavol Polák. Trenčín však znovu svoju presilovú hru nevyužil, avšak hostia dokázali gólovo odpovedať v 11. minúte a tak dorovnať na 1:1. Do konca tretiny sa hostia dokázali ešte dvakrát presadiť zásluhou Oriešeka a Vlnku. Stav po prvej tretine 1:3 pre AS Trenčín.

Druhá tretina bola oproti prvej gólovo chudobnejšia, kedy sa ani jednému z tímov nepodarilo skórovať, avšak domáci aj hostia niekoľkokrát pohrozili súperovi nebezpečnými šancami. V 10. minúte prišla možnosť aj pre Sereď si zahrať presilovku, kedy bol hráč trenčianskeho AS vylúčený na 2 minúty za bránenie v hre. Domácim sa však nepodarilo zúžitkovať hru v početnej prevahe a tak bol aj stav po konci druhej tretiny 1:3 pre Trenčín.

V tretej tretine naši chlapci zapli na najvyššie obrátky, čoho výsledkom bol gól po 49 sekundách hry od Andreja Mlynárika. V istých častiach hry hráči Serede doslova varili súpera na jeho polovici, čoho výsledkom boli ďalšie 3 góly do siete súpera kedy sa dvakrát presadil Lukáš Matušica a Simon Čačaný. V 14. minúte dokázali hostia znížiť na 5:4, avšak hneď na to sa presadil hráč domácich Matúš Ondruška a poslal svoj tím tak opäť do dvojgólového vedenia. Sereď si už zvyšok zápasu ustrážila a tak dokázala zvíťaziť nad trenčianskym AS v pomere 6:4.

Góly Sereď: Matúš Ondruška (Noe Bokora), Andrej Mlynárik, Lukáš Matušica (Matúš Ondruška), Lukáš Matušica, Simon Čačaný (Tomáš Sysel), Matúš Ondruška (Patrik Cagáň)

Brankár dorastencov Július Farkaš dostal možnosť ísť na hosťovanie do tímu 1.FBC Florbal Trenčín, k tomuto úspechu mu gratulujeme a chceli by sme mu zaželať veľa úspešne odchytaných zápasov.

Najbližšie zápasy odohrajú dorastenci ICE Players Sereď:

  • 20.10.2018 12:30 ICE Players Sereď : 1.FBC Florbal Trenčín
  • 20.10.2018 15:30 Florbalový klub AS Trenčín : ICE Players Sereď

 
Späť na úvodnú stránku...