ICE Players Sereď: Dorastenci bez zaváhania, muži s cenným bodom

Dorastenci: ICE Players Sereď - Dragons Hlohovec   11:7 (3:1; 3:0; 5:6)

Aj keď sa v hre Serede prejavovali časté medzery v obrane a hráči sa na ihrisku tak povediac ešte len hľadali, v úvodných dvoch tretinách bolo cítiť koncentráciu a odhodlanosť. Po dvoch tretinách za stavu 6:1 sa mierne pozmenila zostava aby hráči nabrali skúsenosti. Niektorí hráči Hlohovca neuniesli tlak a v tretej tretine tak darovali Seredi dlhú presilovkou v podobe 7 minút, miestami s vylúčením až o dvoch hráčov. Aj za tohto nepriaznivého stavu dokázali húževnatí Hlohovčania ísť do nebezpečných brejkov a dvakrát skórovať. Napriek tomu Sereď získala tri body, aj keď tretia tretina výrazne naštrbila dojem zo zápasu.

Dorastenci: ICE Players Sereď – FBK Fair Levice 16:5 (3:2; 6:2; 7:1)

Proti Leviciam dorastenci teda nastúpili s jemnou fackou. Levice prišli v hojnom počte a pripravení popasovať sa o dobrý výsledok. Súpera však zlomilo odskočenie na rozdiel troch gólov v druhej tretine. Od tohto momentu to už bola exhibícia našich chlapcov. V daný deň nie len nastúpili, ale sa aj bodovo presadili všetci hráči z kádru, čo nás mimoriadne teší!

1.liga muži: FBK RAptORs - ICE Players Sereď 14:6 (1:2; 3:1; 10:3)

Muži v sobotu(15.9.2018) vycestovali na Oravu, kde ich čakal súper zo spojeného florbalového klubu Rabča a Oravská Polhora. Po dobre zvládnutej prvej tretine sa odchádzalo do šatní za stavu 2:1 pre Sereď. V druhej tretine však domáci zvýšili svoju aktivitu a dokázali vyrovnať a dokonca navýšiť svoje skóre. Po druhej tretine tak bol stav stretnutia 4:3 pre domácich. V tretej tretine chcela Sereď dotiahnuť jedno gólový rozdiel, ale súper kvalitne napádal rozohrávku, čo viedlo k stratám loptičky na vlastnej polovici ihriska a k následným prečísleniam, s ktorými si hráči Serede nie vždy dokázali poradiť a inkasovali množstvo zbytočných gólov. Konečný stav stretnutia 14:6.

Góly Sereď: Peter Janda (Radomír Stanko), Radomír Stanko (Peter Janda), Juraj Polák (Ondrej Balák), Radomír Stanko, Juraj Polák (Patrik Jakubek), Radomír Stanko.

1.liga muži: FBC Predator Sabinov – ICE Players Sereď 6:6 (4:2; 1:1; 1:3)

V nedeľu(16.9.2018) čakal mužov zápas proti minuloročnému extraligovému tímu FBC Predator Sabinov. Od úvodného hvizdu boli domáci aktívnejší a peknou kombinačnou hrou sa snažili zatvoriť súpera na jeho vlastnej polovici, hráči Serede však pozorne bránili a snažili sa blokovať strely domácich, nie vždy však úspešne a tak bol stav zápasu po prvej tretine 4:2 pre domácich. V druhej tretine Sereď zvýšila svoju aktivitu a nepustila súpera do výraznejších šancí. Stav stretnutia po druhej tretine 5:3 pre Sabinov. V tretej tretine chceli hráči Serede jednoznačne strhnúť vedenie na svoju stranu, začali vysoko napádať, kaziť rozohrávku a odstávať súpera pod tlak, čo videlo k dvom úspešným strelám do súperovej bránky. Tlak na súpera sa neustále zvyšoval a 18 sekúnd pred koncom tretej tretiny sa dokázal presadiť kapitán Serede Patrik Jakubek a dorovnal tak na 6:6. V záverečných sekundách si už žiaden z tímov, nevypracoval žiadnu lepšiu príležitosť na skórovanie a tak sa stretnutie skončilo remízou 6:6.

Góly Sereď: Juraj Polák (Ondrej Balák), Juraj Polák (Ondrej Balák), Ondrej Balák, Samuel Krivosudský, Radomír Stanko (Ondrej Balák), Patrik Jakubek.

Najbližšie sa Sereď predstaví v domácom prostredí, preto by sme vás radi pozvali na domáce zápasy, ktoré sa odohrajú v hale na Obchodnej akadémii v Seredi, pevne veríme, že prídete podporiť a vytvoríte našim chalanom skvelú atmosféru a pomôžete im tak k zisku ďalších cenných bodov.

• Dorastenci: 29.9.2018 10:00 ICE Players Sereď : FBC Páv Piešťany
  • Dorastenci: 29.9.2018 15:00 ICE Players Sered : Florbalový klub AS Trenčín
  • 1.liga muži: 29.9.2018 17:30 ICE Players Sereď : Eastern Wings Michalovce
  • 1.liga muži: 30.9.2018 14:00 ICE Players Sereď : Žltý Sneh Košice